Jan Gruner

SkyAtlasSkyAtlas je jednoduchá webová aplikace, ve které jsou přehledným způsobem uvedeny všechny souhvězdí, nejznámější hvězdy a objeky hlubokého vesmíru. U každého objektu jsou přehledně uvedeny základní informace jako rektascenze, deklinace, magnituda atd. Při tvorbě této aplikace jsem narozdíl od jiných mých projektů hojně využíval programovací jazyk JavaScript.

Stažení: skyatlas.zip

Stránky pro SCHIFTSCHIFT je fyzikální a chemický kroužek na broumovském gymnáziu. Vytvořil jsem stránky, které umožňují se registrovat a na kterých můžete najít všechny potřebné informace o kroužku.

Web: jangruner.cz/Schift

BIISBIIS neboli "Basic interactive informative system" je operační systém pro Arduino. Dokáže spouštět aplikace jako třeba stopky, časovač, poznámky atd. Systém se ovládá pomocí textového prostředí v terminálu. Místo klávesnice je zde využita jako metoda zadávání morseova abeceda zadávána pomocí tlačítka připojeného k Arduinu.

Github: BIIS

Useful UtilitiesUseful Utilities zkráceně "UsUt" je knihovna v Pythonu, která přidává velmi užitečné funkce z různých oborů, které by si každý jinak musel dělat sám jako například test efektivity programu, časovač, geometrické i matematické výpočty, náhodné generování textových řetězců, automatické importy užitečných knihoven atd.

Github: Useful-Utilities

Prime FinderAplikace Prime Finder slouží k vyhledávání prvočísel anebo vytváření vlastních listů prvočísel, dále umí zjišťovat jestli je danné číslo prvočíslo.

Github: Prime-Finder